Strona główna » Zasady wysyłki
Kontakt
  • Filip Kowalczuk Shades of Darkness
    NIP: 7812020812

  • E-mail:shop@shadesofdarknessmag.pl
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00 Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy: shadesofdarknessmag@gmail.com
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zasady wysyłki

Do każdorazowego zamówienia doliczamy koszt wysyłki wynikający z cennika przesyłek biznesowych Poczty Polskiej i innych firm kurierskich. Koszty te są oparte na wielkości wysyłanej przesyłki. Waga przesyłki może mieć wartości od 0,1 kg do 30 kg.
Koszty dostawy są obliczane automatycznie w koszyku.
Ceny w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto.

Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (paragon fiskalny).

W przypadku wyboru sposobu płatności "przelewem", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe.

Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu 7-10 dni roboczych.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia mailem shadesofdarknessmag@gmail.com

Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.

W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Shades of Darkness Mag jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

Sklep zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zagubione przez Pocztę Polską, ani nie wysyła ponownie zamówionych przez Klienta produktów w przypadku zagubienia przesyłki przez wyżej wymienioną firmę.

Użytkownik rejestrując się w sklepie internetowym Shades of Darkness Mag wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i informacyjnych od firmy Filip Kowalczuk Shades of Darkness.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu